Dulnet - Zaufany partner w biznesie

Tworzenie stron internetowych - oferta

Powierzając nam wykonanie strony internetowej mogą być Państwo przekonani, że zostanie ona wykonana na najwyższym poziomie oraz w zgodności z obowiązującymi standardami.

Nie musza się Państwo martwić o serwer oraz domenę internetową, ponieważ w pierwszym roku istnienia strony zapewniamy je zupełnie za darmo !

Strony internetowe

Strony www składają sie z kilku zakładek na których najcześciej umieszcza się informację o działalności firmy, ofertę hadlową lub usługową, katalog produktów oraz dane kontaktowe. Dodatkowo w ramach strony internetowej mogą znaleźć się galerie zdjęć, różne dokumenty do pobrania oraz animacje które uatrakcyjnią wygląd strony. Każdą stronę internetową możemy zaopatrzyć w system zarządania treścią.

Wykonana przez nas strony www są standardowo zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe co znacznie pomaga w wyszukiwaniu ich np. w przeglądarce Google.
Czas wykonania strony www uzależniony jest od jej objętości. Zazwyczaj przygotowanie trwa 5-10 dni roboczch.

W zakładce "portfolio" znajdą Państwo wykonane przez nas strony internetowe.Pozycjonowanie stron WWW

Strony które wykonujem już stadardowo wzbogacone są o moduły które pozwalają na ich łatwiejsze wyszukiwanie w internecie. Jednak większosć klientów chce, aby ich strona pokazała się w szybkim czasie na jak najwyższej pozycji. W związku z tym oferyjemy Państwu profesjonalną usługę pozycjonowania stron internetowych. Gwarantujemy, że Państwa strona nie pozostanie niezauważona.

Nie dajmy się prześcignąć konkurencji !Sklepy internetowe

Coraz więcje zakupów dokonywanych jest poprzez kanał on-line. Nasza firma pozwoli zaistnieć Państwu w tym kanale. Wykonane przez nas sklepy internetowe cechuja się nietuzinkowym wyglądem oraz niezawodnością. Sklepy posiadają bogate zaplecze administracyjne które pozwala m.in. na wykonywanie raportów oraz statystyk np. z najchętniej kupowanych produktów. Dla stałych klientów będą mogli Państwo wprowadzić osobne rabaty.Portale internetowe

Portale internetowe są to rozbudowanie strony o zróżnicowanej tematycze które zazwyczaj zrzeszają dużą ilość osób. Do portali internetowych można zaliczyć m.in. serwisy informacyjne (np. Gazeta.pl) oraz serwisy ogłoszeniowe (np. GazetaPraca.pl).
Portale internetowe nie słyżą do przdstawiania oferty danej firmy - zawierają one dużą ilość, często płatnych, treści. Doskonałą formą zarabiania na portlu internetowym są reklamy display.Wizytówki internetowe

Wizytówka internetowa jest to pojedyncza strona www (bez żadnych dodatkowych zakładek) która pozwoli na szybkie zaistnienie Państwa firmy w internecie.
Czas realizacji wizytówki www, od momentu zaakceptowania projektu graficznego i otrzymania wszystkich niezbędnych materiałów, to tylko 2 dni.


Z uwagi na to, że każda usługa wymaga odrębnej wyceny zachęcamy do skorzystania z naszego formularza wyceny stron internetowych.

Strony www - nasze referencje

Zapraszamy do zapoznania się naszymi referncjami. Poniżej zamieszczamy klika, bardzo dla nas ważnych, opinii od naszych Klinetów.

"Agencja wykazała się fachowym doradztwem oraz pełnym profesjonalizmem..."

"Wspólpraca przebiegła bardzo sprawnie, przy równoczesnym uwzględnieniu naszych uwag i życzeń... "

"po kilku miesiącach od postwienia strony Agencja Interaktywna Dulnet wciąż jest otwarta na udzielanie pomocy..."


Szybki kontakt

Masz pytania ? - dzwoń !

536 56 56 65